Najlepsze centrum opieki nad matką i dzieckiem – ginekolodzy i pediatrzy

Współcześnie kobiety zwykle dowiadują się o ciąży to właśnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich ogromna czułość zezwala odkryć hormon HCG już w ciągu paru dni od zapłodnienia. Pierwsza reakcja na wieść o tym, iż pod sercem przyszłej mamy rozwija się nowiutkie życie bywa przeróżna. Bez względu od niej przed każdą kobietą staje jednak dylemat „komu powierzyć los własny i swojego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

Centrum mama

Rozwój ginekologii i położnictwa w Polsce
W dzisiejszych czasach w naszym państwie znajduje się coraz to więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w jakich przyszłe mamy mogą liczyć na fachową opiekę powiązaną z okresem ciąży i połogu.
W dużym zakresie ich usług znajdują się między innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    opieka endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    opieka położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej mamy jest najistotniejsze, wobec tego też całościowe, szczegółowe badania lekarskie na każdym etapie ciąży muszą być prowadzone przez fachowców dysponujących nie tylko wysokiej klasy sprzętem, ale przede wszystkim również ekspercką wiedzą z zakresu położnictwa, ginekologii oraz endokrynologii.
Szczęśliwe rozwiązanie to dopiero początek macierzyństwa
Nowo urodzone maleństwo daje wiele radości, jednakowoż także o jego zdrowie trzeba dbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od pierwszych dni życia rodzice są w stanie mieć wpływ na dalszy rozwój własnego dziecka, wobec tego również zapewnienie mu fachowej opieki pediatrycznej to ich najważniejszy obowiązek.
Profesjonalne ośrodki pediatryczne
W ośrodkach leczniczych świadczących specjalistyczne usługi z zakresu pediatrii dla dzieci komponowane są idealne warunki lecznicze. Doktorowie troszczą się nie tylko o zdrowie swoich najmłodszych pacjentów, niemniej jednak także o ich komfort i porządne samopoczucie, jakie ma okazję rzutować na rezultaty leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii oraz pediatrii „MAMA”, w którym każdego dnia z usług zawodowców korzystają kobiety i rodziny z całej Polski.